sanalbasin.com üyesidir

Arpaçay Daire Amirleri Akçakale Köyünde

06 Nisan 2015
0 Haber Yorum

Arpaçay Daire Amirleri Akçakale Köyünde
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

Kars Arpaçay Kaymakamı Faruk Erdem tarafından her 2 ayda bir farklı bir köyde yapılan “Daire Amirleri Toplantısı” bu sefer Akçakale köyünde yapıldı.
Kurum amirleri ile birlikte sabah erken saatlerde yapılan ziyarette heyet, köy muhtarı ve vatandaşlar tarafından köy konağı önünde karşılandı. İlk olarak vatandaş toplantısı yapılırken köyde tüm kurum amirlerini bir arada gören vatandaşlar doğrudan kurumların yürütmüş oldukları çalışmalarla ilgili müdürlerden bilgi alıp, çözmek istedikleri sıkıntıları dile getirdiler. Toplantı esnasında yerinde çözülemeyen sorunlarla ilgili de Kaymakam Erdem tarafından çözüm için ilgili kurum amirine talimat verildi. Toplantıdan oldukça memnun ayrılan vatandaşlar heyeti köylerinde ağırlamaktan oldukça memnun olduklarını ve kendilerinin köyde ziyaret edilmesinden çok mutlu olduklarını ifade ettiler.
Ziyaretle ilgili olarak vatandaşlara konuşma yapan Kaymakam Faruk Erdem; resmi kurumlar ve vatandaşlar arasındaki iletişimi artırmayı ve vatandaşların sorunlarının çözümü noktasında kurumların da birbirleri ile koordineli bir şekilde çalışmalarının amaçlandığı köy ziyaretlerinde oldukça iyi sonuçlar aldıklarını söyledi. Yapılan ziyaretle vatandaşın yanında olmak istediklerini fiili olarak kendilerine gösterdiklerini, sorunların çözümü için anında ve hızlı kararlar aldıklarını ifade eden Erdem, köyleri daha önce görmeyen daire amirlerinin bu sayede köyleri tanıma fırsatı bulduğunu belirterek göstermiş oldukları yakınlık ve ilgiden dolayı köy muhtarı ve vatandaşlara teşekkür etti.
(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI
Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketÇok Okunanlar Çok Okunanlar
Son YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber